Anıt Otomasyon Anıt Otomasyon Anıt Otomasyon Anıt Otomasyon
Türkçe

Vision & Misson

OUR VISION

Otomasyon bir iş değil sanattır..!

Sanatımızı icra ederken, uzun vadeli yatırımlarınızı koruma altına almak, genişleyebilir, genişletilebilir yaşama ömrü uzun yapılar sunmak, projelendirmek ve hayata geçirmek ana hedefimizdir.

OUR MISSION

Bağımsız sistem çözümleri..! Otomasyon mimarisinde, tek noktalı odaklılıktan ziyade, tüm sistemi analiz eden, mekanik, elektrik, elektronik ve işletme esaslarını dikkate alan bir anlayışla projelendirme ve mühendislik hizmetleri sağlayarak mühendislik kalitesini ve verimliliğini arttırmak. Proje tasarımlarında, optimum kullanım ömrüne ve genişleyebilirlik ihtimallerini göz önünde bulundurarak, en iyi fiyatperformans hedefiyle, kaliteden ödün vermeden, müşteriyi kurulumda, kullanımda ve gelecek yatırımlarda korumak. Avrupa normlarında uluslar arası standartlarda, projelendirme, malzeme seçimi ve pano tasarımı. Mühendislerini, mekanik, proses ve güç elektroniği alanında da eğiterek geniş bakış açısı yaratmak, müşterilerimizle birlikte ortak kazançlarımız olacaktır. Tecrübe ile mühendislik yazılımlarını birlikte kullanarak doğru sonuca kısa yoldan erişmek. Min. %95 doğrulukla tasarım ve %5 montaj ve devreye alma esnasında kesinlik sağlayarak, başlangıç ve bitiş proje kapsamını %100 doğrulukla gerçekleştirmek.

ANIT Otomasyon Hakkında

MAIN PRINCIPLES

Tecrübe, Yenilikçi, Sorumlu, Dürüst, Süreklilik, Mükemmel Zamanlama, Bağlılık ve Özgüven.

ACTIVITY AREAS

OEM; özel makine tasarımları otomasyonlarına yönelik; özel çözümler hazırlama, proje tasarımları,

Güç hesapları, zaman diyagramları projelendirme ve anahtar teslimi devreye almalar.

Proses Otomasyonlar Proses ekipmanlarının seçilmesi, projelendirme, scada ve PLC/HMI sistemlerinin tasarımı, ürün tedariği, montaj ve devreye almalar.

Son Kullanıcı Revizyonları Mevcut üretim hatlarının otomasyonlarının yeni nesi sistemlerle komple modernizasyonu Mevcut üretim hatlarında ve sistemlerde ilave istasyonların, ekipmanların adapte edilmesi ve otomasyon revizyonları Mühendislik Hizmetleri ve Malzeme Tedariği

Vision & Misson
Vision & Misson
Vision & Misson
Vision & Misson
Vision & Misson
ANIT Kontrol Sistemleri Robot Makina
OTOMASYON Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
© 2017