Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Otomasyon bir iş değil sanattır..! Sanatımızı icra ederken, uzun vadeli yatırımlarınızı koruma altına almak, genişleyebilir, genişletilebilir yaşama ömrü uzun yapılar sunmak, projelendirmek ve hayata geçirmek ana hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Bağımsız sistem çözümleri..! Otomasyon mimarisinde, tek noktalı odaklılıktan ziyade, tüm sistemi analiz eden, mekanik, elektrik, elektronik ve işletme esaslarını dikkate alan bir anlayışla projelendirme ve mühendislik hizmetleri sağlayarak mühendislik kalitesini ve verimliliğini arttırmak. Proje tasarımlarında, optimum kullanım ömrüne ve genişleyebilirlik ihtimallerini göz önünde bulundurarak, en iyi fiyatperformans hedefiyle, kaliteden ödün vermeden, müşteriyi kurulumda, kullanımda ve gelecek yatırımlarda korumak. Avrupa normlarında uluslar arası standartlarda, projelendirme, malzeme seçimi ve pano tasarımı. Mühendislerini, mekanik, proses ve güç elektroniği alanında da eğiterek geniş bakış açısı yaratmak, müşterilerimizle birlikte ortak kazançlarımız olacaktır. Tecrübe ile mühendislik yazılımlarını birlikte kullanarak doğru sonuca kısa yoldan erişmek. Min. %95 doğrulukla tasarım ve %5 montaj ve devreye alma esnasında kesinlik sağlayarak, başlangıç ve bitiş proje kapsamını %100 doğrulukla gerçekleştirmek.
ANIT Otomasyon Hakkında
ANIT Otomasyon Hakkında 2

TEMEL İLKELERİMİZ

Tecrübe, Yenilikçi, Sorumlu, Dürüst, Süreklilik, Mükemmel Zamanlama, Bağlılık ve Özgüven.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

OEM; özel makine tasarımları otomasyonlarına yönelik; özel çözümler hazırlama, proje tasarımları, Güç hesapları, zaman diyagramları projelendirme ve anahtar teslimi devreye almalar. Proses Otomasyonlar Proses ekipmanlarının seçilmesi, projelendirme, scada ve PLC/HMI sistemlerinin tasarımı, ürün tedariği, montaj ve devreye almalar. Otomotiv sektörü makine imalatına yönelik çalışmaların yapılması, çeşitli marka sensör, kamera, yazıcı ve barkod ürünlerinin uygulama içinde kullanılması. Robotlu hatların kurulumu, tasarımı ve diğer hatlar ile entegrasyonlarının sağlanması. Demir Çelik sektörü taşıma, pozisyonlama işleri ile Refrakter üretiminde kullanılan robot sistemlerin projelendirilmesi. Son Kullanıcı Revizyonları Mevcut üretim hatlarının otomasyonlarının yeni nesi sistemlerle komple modernizasyonu Mevcut üretim hatlarında ve sistemlerde ilave istasyonların, ekipmanların adapte edilmesi ve otomasyon revizyonları Mühendislik Hizmetleri Siemens marka Endüstriyel ürünlerin tedariği, Leuze marka sensör, Pizzato marka güvenlik ekipmaları, Tekpan marka pano, Loobar marka dağıtım barası bayilikleri yanı sıra ABB ROBOT entegretörü olarak hizmet sunmaktayız.